Apple of My Eye

Я вже писала, що з настанням весни, мені захотілося прикрасити і дещо освіжити свою оселю. І першою на черзі у мене кухня :)  Вирішила пошити нові прихваточки та хлібницю.Не мудрувала з формами і пошила  прихваточки, які вже шила раніше. Адже вони мали бути подарунком для мами, отож все потрібно було зроби якнайкраще


Першою пошила сердечну прихватку


В якості прикрас використала декоративний стібок, основу стібала звичайними ромбами.З квадратною прихваткою вирішила все ж таки поекспериментувати і стібала по контору малюнка на тканині. Шкода було псувати таку красу звичайними прямими лініями.


Можна розгледіти детальніше


Так вони виглядають з тилового боку. Косу бейку підшивала вручну, треба ж вчитися класичним речам, щоб вигадувати своє :)

 

А ось це хлібниця ( або ж цукерниця). Також нічого нового, робила її по такому ж принципу як і ось цю. В якось зав'язочок використала вощений шнур.


Про рукавичку я детально розповідала в МК по прихватці ( або як я це роблю ). Оскільки вона у мене була вже не перша далася не надто складно. Отже, головне практика, практика і ще раз практика :)


Коментарі

 1. Какой чудесный набор!!! Ань, мне так нравится!!! Цвета праздничные, веселые, радостные!!!! Очень и очень!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Лена! Ткань на самом деле покупала в магазине детских тканей :) Но она мне так понравилася, что решение принялось быстро :)

   Видалити
 2. Красивый, яркий, жизнерадостный комплект!:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибки! Захотелось ярких и сочных красок, хотя я любительница серых и прочих неярких цветов. Наверное, ткани так вдохновили :)

   Видалити
 3. На кухне будут здорово смотреться и приятно пользоваться такими))

  ВідповістиВидалити
 4. Сердцем и правда удобно пользоваться, раньше у меня таких прихваток не было. Дизайн простой, и шьется быстро ( если ткани не уплотнять, так как эта глажка убивает :) )

  ВідповістиВидалити
 5. Да, Аннушка, получилось действительно по- весеннему красочно и красиво :) Мир, Вашему дому!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Мария! Голубой, бирюзовый, мятный и их оттенки - мои любимые цвета. Иногда тяжело их куда-то пристроить, но вот эти яблока как-то сами пристроились, и думать не нужно было! :)

   Видалити
  2. И мне,ещё понравилось, то что Вы простегали прям по яблочкам, они получились пухленькие ! :)

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Економічний підхід в становленні ціни на товари ручної роботи

Міні-торбинка: Майстер клас

Суфлейний чорничний торт

Фольгування в домашніх умовах