Клатч в техніці картонаж

Виникла ідея зробити клатч з вишивкою. Але вишивши орнамент, виявилося, що матеріалів мені трошки не вистачає ( "трошки" слабо зказано :)))) і в нагоді став МК від Лариси. Якщо хтось захоче зробити щось подібне сміливо користуйтеся її МК ( принципі все зрозуміло, якщо робити по інструкції )

Розміри дещо змінила під свої потреби і дещо змінила технологію також під свої потреби. Єдине я клеїла його повністю, тобто тканину проклеїла цілком, а не лише по периметру..
Не обійшлося і без проколів ( але це вже я сама винна). Якщо хтось робитиме такий клатч ( особисто мої рекомендації) зробити боковинки трепецеєвидні (ширшим доверху). Оскільки зробивши їх однакових розмірів і приклеївши їх, виявилося, що користуватися не зовсім зручно і я їх переробила. Сподіваюся Лариса на мене не образиться ))))


А в комплект до клатчу зробила браслетик. Звичайний ланцюжок обв'язала гачком нитками муліне та додала кілька намистинНа цьому поки що все. До скорої зустрічі!

Коментарі

  1. О! Мало не пропустила твій клатчик! :-) "Перша ластівка" по МК :-) Дякую!!! Правда, я щось не зовсім зрозуміла внутрішню будову твого... але він дуже гарний!!!!! Рада, що мої рекомендації стали у нагоді :-)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. )))) трошки і я не зрозуміла, як я таке наробила))))..поспішила і вийшло що я проклеїла і внутрішню, і зовнішню сторони..діватися нікуди не було, і я просто зробила вставку, вклеївши її між стінками клатчу..сподіваюся так зрозуміліше)))

      Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Економічний підхід в становленні ціни на товари ручної роботи

Міні-торбинка: Майстер клас

Суфлейний чорничний торт

Фольгування в домашніх умовах