Чарівна Сова - цей мій блог про життя, випічку та рукоділля, на сторінках якого я ділюся своїми ідеями, майстер класами та рецептами.
Мої вироби можна знайти за назвою Vrabec Studio
Нам Один рік!
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
-
Нашому малючку один рік. Знайшли ми його на OLX. Побачили, вподобали і поїхали за ним :)
..отакий він був
..отакий він став ))) бешкетник, іноді неслухняний, але наш улюбленець :)
..він ще вміє у нас посміхатися :) чесне слово, собака-улибака, як я кажу :) а як провиниться, то сідає, підіймає лапку і махає нею))) маніпулятор ще тей
Вітаю, мої хороші! Сьогодні день оголошення результатів набору в ДК зразу в двох чудових блогах - українського виробника штампів TM Lesia Zgharda та чудового українського магазину “Аґрафка” . І з нагоди цього дня обидві команди вирішили провести спільний блог-хоп. Блог-хоп є можливістю для читачів обох блогів познайомитися з новими дизайнерами, але ми вирішили додати ще одну родзинку й кожна з дівчат поділиться з вами фотографією свого робочого стола, свого творчого балагану. На моєму столі сьогодні ( і вже більш як тиждень :))), поки ще клаптики, моєї першої ковдри у стилі печворк. Цей проект незаймає багато місця, а тому я між перервами працюю над ним. Хочу зауважити, що на ньому не завжди так прибрано)) просто у п'ятницю у мене був день прибирання робочого місця))) Якщо врахувати, коли я почала підбирати тканини і до моменту їх купівлі, то вже минув більш як рік ))) ..а це для усвідомлення кількості цих квадратиків))) Взявши участь ...
Доброго ранку! А у мене для вас сюрприз :) На календарі початок зими і отже попереду багато зимових свят! Багато з нас чекають на них, щоб потішитись подарункам на св. Миколая, католицьке Різдво, Новий рік чи православне Різдво. І сьогодні наша дружня ДК разом із дизайн-командою Вензелик зібрались для того, щоб оголосити спільний зимовий блог хоп, який ми назвали "Магія свят", адже ця пора дійсно троха мігічна та сповнена приємних несподіванок! Отже, пропонуємо "пострибати" по блогах наших дизайнерів і подивитись, яку зимову красу підготував кожен з них. І звичайно ж це чудовий шанс виграти багато рукодільних подаруночків та два головних приза в блогах Аграфки та Вензелика . Що ж треба зробити: 1. Бути читачем блогу Аграфка (як підписатись, читайте тут) та TM Вензелик 2. Завітати до кожного члена ДК за лінками зі списку та залишити коментар. 3. Розмістити у себе в блозі банер нашего Блог-хопу із активним посиланням на це...
Я вже згадувала, що мені страшенно подобаються віночки, які вішаються на двері. Особливо мені подобається ця традиція закордоном, коли двері осель прикрашають різноманітними композиціями до свят. Ось і я вирішила зробити такий віночок до Великодня. На вхідні двері ми його вішати не будемо, але в будинку місце для нього знайшли :)
Блукаючи по світу блогосфери я наткнулася на цікавий конкурс весняних зайців Конкурс мягкой игрушки ручной работы Easter Bunny! . І тут понеслося :) Захотілося і собі прийняти участь. Просто ж шити не цікаво, а тут прям конкурс та ще й, які майстри будуть оцінювати!! Але, чесно кажучи, для мене цікава сама участь, а точніше процес створення іграшок, а конкурс як доповнення до результату. Зайців-Тільдочок я вже шила, захотілося чогось нового. Якось зійшлися так планети, що в Pinterest я побачила новий для себе вид зайчиків та кроликів торгової марки Maileg. Захотілося і собі такого вуханця. Передивилася безліч фото і почала малювати. Отож, на ваш розсуд два зайчика v.2.0 та v3.0. Першу версію я показувати не буду ( соромлюся ) :)
яка класна мордаха :) очі такі хороші )
ВідповістиВидалити..він ще вміє у нас посміхатися :) чесне слово, собака-улибака, як я кажу :) а як провиниться, то сідає, підіймає лапку і махає нею))) маніпулятор ще тей
ВидалитиЯкі розумні і в одночас хитрючі очі!!! Квітки - це моя слабість, гарні!!!
ВідповістиВидалитиДякую, Тетяно!
Видалити