Фотоальбом у блакитних кольорах

Вирішила, поки не забула :), показати детальніше один з останніх фотоальбомів. Продовжую роботу над мінімалістичним стилем, але разом з тим, щоб він і подобався, і не робив альбом зовсім прісним.
Колір не чистий блакитний. тканина кольору "teal". Це стара колекція, але саме ця тканина мені подобається за свою легкість і невагомість. Цікаво, що в останніх 4-5 колекцій у них зникли легкі дизайни, а тканини стали більше насиченими за своїм забарвленням.


..з декору: шифонова квітка, рамочка вирізана з картону, картонні листочки, декоративні перлинки від Prima . Я взагалі не прихильник цієї торгової марки, але їх брадси і ось такі прикраси просто обожнюю...ось детальки можна розгледіти ближче


..а ця серветочка, яка як спідничка виглядає з-під рамочки - одна з моїх улюблених. Признаюся чесно, що купувала цілий набір заради ось цієї рамочки, тому маю мрію, що колись виробники будуть продавати окремі елементи :) бо не завжди потрібний цілий набір :)


..а ось для порівняння братик цього альбому, тільки з іншою рамочкою :) навіть не знаю який варіант кращий, ніби і в першому, і в другому щось є :)


..а який довподоби вам?Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Економічний підхід в становленні ціни на товари ручної роботи

Міні-торбинка: Майстер клас

Суфлейний чорничний торт

Фольгування в домашніх умовах