Адвент календар: Спільний пошив

Цьогоріч спільно з Аґрафкою ми вирішили почати підготовку до різдвяних свят ще восени. Я довго думала, щоб таке цікаве придумати, і щоб не лише цікаво, а й необхідно! Люблю робити потрібні речі, хоча душу також треба балувати :)


Було прийнято рішення пошити адвент календар. Що це таке?
Адвент календар - це західна традиція. З його допомогою дорослі і діти очікують Католицьке Різдво 25 грудня. Але такий календар можна зробити для очікування Нового року або Православного Різдва, або як ось ми до Дня Святого Миколая. 


Адвент календар може бути будь-якої форми та формату. Це можуть бути новорічні чоботи, що прикрашають камін, або ж дерев'яний бокс з різними дрібними ящиками. До кожної дати можна придумати якусь забаву, покласти невеликий ( або великий) подарунок.


..такий календар буде цікавий не лише для дітей, а й для дорослих :) кожного дня можна залишати записку з побажанням гарного дня, або ж нагадати чоловіку про щось важливе))))Для пошиття адвенту найважливішими є наявність тканин та швейної машинки, інші матеріали та інструменти звичайно ж полегшать і пришвидшать вашу роботу, але якщо ви їх не маєте, а пошити адвент дуууже хочете, то сміливо приєднуйтесь до нашого СП.


Для пошиття адвент-календаря нам знадобляться:
1. Швейна машинка – обов’язково
2. Нитки для шиття
3. Лінійка звичайна
4. Лінійка для печворку
5. Ножиці
6. Дисковий ніж
7. Тканина-основа 60см х 105см – 2 відрізи або один суцільний 120см х 105см
8. Тканина для кишеньок 50см х 55см – 3 відрізи або один суцільний
9. Тканина для цифр 30см х 20см – 2 відрізи або 30см х 40см
10. Флізелін площа 60см х 105см та на кишеньки 50см х 60см, тому вистачить 1 м.п.
11. Папір для аплікації
12. Об’ємний клеєвий флізелін
13. Водорозчинний маркер або терморучка
14. Декор за бажанням
15. Тримач для календаря, довжина 67см

Зареєструйтесь для участі у Спільному Проекті за допомогою Інлінкс у блозі Аґрафки за цим посиланням , і між всіма учасницями, які успішно пройдуть всі етапи і прозвітують з готовим адвент-календарем, Аґрафка розіграє приємний і потрібний подарунок!Перший етап стартує 9 листопада 2017р.
Лінки будуть відкриті до завершення проекту, щоб усі, хто захоче пошити календар, змогли приєднатись до СП в будь-який час.
Тож реєструйтесь, підбирайте тканини, матеріали та інструменти, і очікуйте подальших інструкцій. А для тих, хто зареєструвався на проект, Аґрафка має особливий бонус – на сайті agrafka.com.ua тільки для учасниць СП діє спеціальна знижка на тканини – 10%, яка до того ж плюсується з вашою персональною знижкою по програмі лояльності! Просто вкажіть в коментарях, що ви берете тканину для СП Адвент з Аґрафкою.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Економічний підхід в становленні ціни на товари ручної роботи

Міні-торбинка: Майстер клас

Суфлейний чорничний торт

Фольгування в домашніх умовах